Kalite ve Lüks, Mavinin Derinliklerinde
4 Mevsim Havuz Keyfi
Antik Otel Havuz : Havuzumuz teleskopik açılır - kapanır sistemde olup 4 mevsim hizmet vermektedir. Deniz manzaralıdır. Deniz suyu kullanılmaktadır. Havuz içinde 5 kişilik jakuzi - Çocuk havuzu (sadece yaz için) - Mayonuzu getirmeyi unutmayın. 4 Mevsim Havuz Keyfi...
Sinop Antik Otel'de açık havuzumuzda mavinin derinliklerine dalabilir, sükunetin hakim olduğu relax havuzumuda huzur bulabilirsiniz. Çocuklarınızla renkli ve unutulmaz vakitler için havuzumuz hizmetinizdedir.
"Önce Sağlık" felsefesi ile yola çıkarak soğuk kış aylarında geniş hizmet seçenekleri arasında yer alan ısıtmalı kapalı havuzumuzda vücudunuzu zinde tutabilirsiniz.
Antik Otel Açık & Kapalı Havuz
4 Mevsim Havuz Keyfi
Mavi ile yeşilin buluştuğu Sinop Antik Otel her yaştan misafirimize hitap eden açık ve kapalı havuzumuzla vücudunuzu zinde tutabilir, çocuklarınızla renkli ve keyifli vakit geçirebiliriniz.
Otelimizin hemen önünde bulunan 18 metre uzunluğunda, 11 metre genişliğinde, toplam 198 m2 büyüklüğünde bir havuzdur.

Havuzumuz teleskopik açılır - kapanır sistemde olup 4 mevsim hizmet vermektedir.
Eşsiz Karadeniz manzaralıdır.
Deniz suyu kullanılmaktadır.
Havuz içinde 5 kişilik jakuzi
Çocuk havuzu (sadece yaz için)
Mayonuzu getirmeyi unutmayın.
Antik Otel Açık & Kapalı Havuz
4 Mevsim Havuz Keyfi
Sükunetin hâkim olduğu Sinop Antik Otel sıcak yaz günlerinde geniş açık havuzumuzda serinleyebilir, soğuk kış aylarında ise ısıtmalı kapalı havuzumuzda vücudunuzu zinde tutabilirsiniz.

Mavi ile yeşilin buluştuğu Sinop Antik Otel her yaştan misafirimize hitap eden açık ve kapalı havuzumuzda vücudunuzu zinde tutabilir, çocuklarınızla renkli ve keyifli vakit geçirebiliriniz.