Sinop Otelleri Hakkında

Şub18

Sinop Otelleri Hakkında

Blog no responses

sinop otelleri , Sinop`un merkezinde, deniz kıyısında, denize sıfır konumdadır. Özel, aile ve standart olmak üzere toplam 36 odası bulunan otelimiz 90 kişi kapasitelidir. Odalarımızda kalorifer, 24 saat sıcak su, uydu televizyon, saç kurutma makinası, balkon, internet bağlantısı, direk telefon, oda servisi, çamaşır yıkama hizmeti ve ücretsiz otopark standart olarak sunulmaktadır. sinop otelleri Misafirlerimizin rahatça kullanabileceği Lobi Bar ve Restaurant otelimiz bünyesinde mevcuttur. sinop otelleri

OTELİN GENEL ÖZELLİKLERİ
Otelimiz Sinop`un en özel koyunda denize sıfır konumda olup önünde plajımız ve özel iskelemiz vardır.
3 yeşil yıldız (Çevreye Duyarlı Tesis) belgeli oteliz.
Amacımız çevreye duyarlı olmak, bu konuda öncü olmak, personelimizin ve misafirlerimizin çevresel konulara dikkatlerini çekebilmektir.
Otelimizde 33 standart oda sinop otelleri
6 dubleks süit
2 VIP süit bulunmaktadır.
Alakart restoran – yazın bahçede servis.
40 kişilik toplantı salonu.
Özel müze – arkeolojik eser teşhiri.
Özel plaj ve 2 adet beach bar.
Teleskopik açılır kapanır ısıtmalı havuz.
Özgün mimari ve çevre düzenlemesi – bahçe.
Ücretsiz otopark. sinop otelleri
Ücretsiz Wi-Fi hizmeti.
24 saat açık resepsiyon.
24 saat oda servisi.
Havaalanı transfer hizmeti (ücretli).
Sinop Otel, Sinop`un merkezinde, deniz kıyısında, denize sıfır konumdadır. sinop otelleri

Özel, aile ve standart olmak üzere toplam 36 odası bulunan otelimiz 90 kişi kapasitelidir.

Sinop Otel Tanıtım

Türkiye’nin en kuzeyinde yer alan Sinop, eşsiz güzelliğiyle büyülemektedir. Karadeniz de bir tatil planı yapıyorsanız tercihinizi Sinop’tan yana kullanabilirsiniz. Sinop’ta birçok gezilecek mekân bulunmaktadır. Sinop gezilecek alanların başında, Sinop İnce burun gelmektedir. Karanın denizle buluştuğu bölgede denize bu denli yakın olunması ve kaya parçalarının üzerinden denizi seyredebiliyor olmanız manzara gibi bir görüntüyü ortaya sermektedir.
Sinop’ta tatil yapmayı düşünüyorsanız Sinop otelleri arasından bir seçim yapmanız en mantıklı olanıdır. Çünkü tutacağınız günlük evlerde yeme içme konusunda büyük problemler yaşarsınız. Ancak Sinop otel ile barınma ihtiyacınızı gidererek yemek gibi problemleri de yaşamazsınız. Sinop hotel konforu ve lüksü size çok güzel bir yaz tatili geçirmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.